Spektakl  teatralny - "Przygody Robinsona Crusoe"

 

W dniu 12 sierpnia odwiedził nasze przedszkole Teatr „ Latający Kapelusz” z przedstawieniem „ Przygody Robinsona Crusoe”. Wszystkie przedszkolaki wraz z bohaterami spektaklu przeniosły się na bezludną wyspę, na której czekały na nich niesamowite przygody. Aktorzy wprowadzili bardzo miłą atmosferę. Było dużo emocji, śmiechu. Dzieci z wielkim zaangażowaniem śledziły grę aktorską, z chęcią wychodziły na scenę i wykonywały różne powierzone im zadania.

Niektóre sceny wzbudziły w nas strach, przerażenie, które szybko przechodziło w radość i ciekawość co stanie się dalej. Robinson Crusoe jest fascynującą, wspaniałą postacią, która mimo wielu przeciwności losu nigdy nie przestała marzyć. Nasz bohater zachęcał dzieci swoim przykładem by wierzyły ze własne siły i dążyły do spełniania swoich marzeń.

mgr Joanna Gałuszka