Nasza Kadra:

mgr Agnieszka Malik - nauczyciel wychowawca

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, a także kontynuowałam swoją edukację na studiach magisterskich, na kierunku pedagogika w Akademii Ignatianum w Krakowie. Podczas okresu studiów zdobyłam również kurs wychowawcy kolonijnego, a także uzyskałam certyfikat FCE potwierdzający znajomość języka angielskiego. W pracy z dziećmi kieruje się sumiennością, kreatywnością a także zrozumieniem dziecięcych potrzeb i pragnień. Dokładam wszelkich starań aby dzieci na moich zajęciach poznawały otaczający je świat w sposób interesujący, wielozmysłowy ale także przyjemny i bezpieczny. Praca z dziećmi jest moją pasją i staram się ją wykonywać w sposób zaangażowany i sumienny.

mgr Bożenna Wójcik - nauczyciel wychowawca

Jestem nauczycielem dyplomowanym z długoletnią praktyką w przedszkolu i w szkole. Posiadam wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym o kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie wczesnoszkolne. W swojej długoletniej pracy pedagogicznej prowadziłam zajęcia teatralne i muzyczne, które dawały efekty i dzięki którym moi wychowankowie zdobywali nagrody na szczeblu gminy i powiatu. Posiadam zdolności manualne i plastyczne, a także ukończyłam kurs komputerowy i III stopień z języka angielskiego. Bardzo lubię swoją pracę, to jest mój drugi dom, a dzieci dają mi wiele radości i satysfakcji z wykonywanego zawodu jakim jest nauczyciel.

mgr Karolina Śmiech - nauczyciel wychowawca

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek: pedagogika, specjalność: opieka nad dzieckiem i pedagogika wczesnoszkolna, a także posiadam studia podyplomowe: Organizacja i zarządzanie oświatą. Posiadam siedmioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, jako wychowawca grupy, nauczyciel rytmiki i zajęć teatralnych. Ponadto pracowałam jako instruktor tańca towarzyskiego dla dzieci przedszkolnych. Posiadam umiejętności gry na organach oraz flecie, które wykorzystuję podczas pracy z dziećmi.

Podczas realizacji zajęć dydaktycznych staram się korzystać z wielu środków dydaktycznych urozmaicając tym samym wprowadzane metody nauczania. Zajęcia prowadzę z uwzględnieniem potrzeb rozwojowych podopiecznych z uznaniem ich prawa do indywidualności i rozwijania kreatywności. Do pracy z dziećmi staram się podchodzić w sposób ambitny i profesjonalny, bowiem wkładam w nią dużo serca i zaangażowania.