Pasowanie malucha na przedszkolnego zucha


25 października 2016r. o godzinie 15.00 w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolnego Zucha. W tym dniu przedszkolaki z grupy Maluszków dołączyły do grona prawdziwych przedszkolaków.  Na początku pani Dyrektor przywitała dzieci oraz ich rodziców i zaprosiła do obejrzenia występu.

Podczas uroczystości pasowania Maluszki wystąpiły w nowej roli przedszkolaka-aktora, który recytuje, tańczy i śpiewa. Część artystyczna została nagrodzona gromkimi brawami.Po występie dzieci wraz z rodzicami miały okazję wspólnie się pobawić w „Balonika” oraz wziąć udział w zabawach z chustą animacyjną. Po tej części nastał czas na uroczyste pasowanie dzieci magiczną kredką na „Przedszkolnego Zucha”.

Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i kolorową książeczkę. Po części oficjalnej dzieci wraz z rodzicami zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

Marta Kramarczyk