Spotkanie wielkanocne z rodzicami

 

W dniu 11.04.2019 r. tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu odbyły się spotkania przedświąteczne z rodzicami. Pani Dyrektor Joanna Rezmer serdecznie przywitała wszystkich rodziców i złożyła im życzenia świąteczne.

Po tym krótkim wstępie dzieci z najmłodszej grupy zaprezentowały program, na który składały się wiersze i piosenki o treści wiosenno –świątecznej. Dzieci z grupy II przygotowały dla swoich rodziców przedstawienie pt. „ O żabce , która mamy nie słuchała” oraz wierszyki dotyczące nadchodzących Świąt wielkanocnych.

Zgromadzeni goście słuchali i oglądali popisy artystów przedszkolnych, nagradzając ich gromkimi brawami. Ostatnim punktem spotkania były warsztaty plastyczne o tematyce świątecznej, na których rodzice wraz z dziećmi przygotowywali „ Kogucika”.

Na zakończenie goście oraz dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Całe spotkanie odbywało się w atmosferze radości, akceptacji i w prawdziwie świątecznym, ciepłym nastroju.

mgr Joanna Gałuszka

Menu

Ważne dokumenty

Początek strony
© 2010 - 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. Niepubliczne Przedszkole "ISKIERKA", Wykonanie: BACKBONE Krzysztof Raczyński