Pasowanie malucha na przedszkolnego zucha

05 listopda 2019 r. o godzinie 14.30 w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolnego Zucha. W tym dniu przedszkolaki z grupy Maluszków dołączyły do grona prawdziwych przedszkolaków.  Po   przywitaniu dzieci oraz ich rodziców odbył się  występ  dzieci. Podczas uroczystości pasowania   Maluszki wystąpiły w nowej roli przedszkolaka-aktora, który recytuje, tańczy i śpiewa. Część artystyczna została nagrodzona gromkimi brawami. Po tej części nastał czas na uroczyste pasowanie dzieci magiczną kredką na „Przedszkolnego Zucha”.  Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i kolorową książeczkę. Po części oficjalnej dzieci wraz z rodzicami zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

Joanna Rezmer

© 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Niepubliczne Przedszkole "ISKIERKA", Wykonanie: BACKBONE Krzysztof Raczyński