Wizyta św. Mikołaja w Iskierce

 

Dzień 5 grudnia w naszym przedszkolu był wyjątkowym dniem.  Już od samego rana dzieci z niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa . Najpierw przedszkolaki  usłyszały dzwoneczki, a następnie pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Cała sala powitała gościa głośnymi oklaskami.  Siedząc na wcześniej przygotowanym specjalnie dla niego fotelu Święty Mikołaj rozdawał przedszkolakom prezenty oraz  pozował z dziećmi do zdjęć.

W ramach podziękowań   za przybycie i otrzymane podarunki dzieci zaśpiewały piosenkę o Mikołaju oraz wręczyły mu prezent – piękny, czerwony krawat.   Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.

Joanna Gałuszka

Menu

Ważne dokumenty

Początek strony
© 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Niepubliczne Przedszkole "ISKIERKA", Wykonanie: BACKBONE Krzysztof Raczyński