Nasza Kadra:

 

 

mgr Bożenna Wójcik - nauczyciel wychowawca

 

Jestem nauczycielem dyplomowanym z długoletnią praktyką w przedszkolu i w szkole. Posiadam wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym o kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie wczesnoszkolne. W swojej długoletniej pracy pedagogicznej prowadziłam zajęcia teatralne i muzyczne, które dawały efekty i dzięki którym moi wychowankowie zdobywali nagrody na szczeblu gminy i powiatu. Posiadam zdolności manualne i plastyczne, a także ukończyłam kurs komputerowy i III stopień z języka angielskiego. Bardzo lubię swoją pracę, to jest mój drugi dom, a dzieci dają mi wiele radości i satysfakcji z wykonywanego zawodu jakim jest nauczyciel.

 

mgr Karolina Śmiech - nauczyciel wychowawca

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek: pedagogika, specjalność: opieka nad dzieckiem i pedagogika wczesnoszkolna, a także posiadam studia podyplomowe: Organizacja i zarządzanie oświatą. Posiadam siedmioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, jako wychowawca grupy, nauczyciel rytmiki i zajęć teatralnych. Ponadto pracowałam jako instruktor tańca towarzyskiego dla dzieci przedszkolnych. Posiadam umiejętności gry na organach oraz flecie, które wykorzystuję podczas pracy z dziećmi.


Podczas realizacji zajęć dydaktycznych staram się korzystać z wielu środków dydaktycznych urozmaicając tym samym wprowadzane metody nauczania. Zajęcia prowadzę z uwzględnieniem potrzeb rozwojowych podopiecznych z uznaniem ich prawa do indywidualności i rozwijania kreatywności. Do pracy z dziećmi staram się podchodzić w sposób ambitny i profesjonalny, bowiem wkładam w nią dużo serca i zaangażowania.

 

mgr Joanna Gałuszka - nauczyciel wychowawca

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek: pedagogika społeczno – opiekuńcza a także ukończyłam studia podyplomowe: Pedagogika przedszkolna z zarządzaniem oświatą. Jestem nauczycielem kontraktowym posiadającym wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z dziećmi jest moją pasją, a codzienny kontakt z wychowankami daje mi niezwykłą radość. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, a największą nagrodą jest dla mnie jego szczery uśmiech, który staram się osiągać każdego dnia.

Bardzo istotne dla mnie jest indywidualne, serdecznie i życzliwe podejście do dziecka, aby czuło się ono akceptowane i bezpieczne a poprzez zabawę i pracę twórczą rozwijało swój potencjał oraz zainteresowania. W pracy z dziećmi kładę duży nacisk na rozwój zdolności plastycznych. Moją pasją jest również literatura, i to zamiłowanie do książek staram się przekazywać dzieciom poprzez codzienne czytanie różnorodnych bajek. Wśród wielu metod, które stosuję w codziennej pracy z podopiecznymi, często wykorzystuję bajkoterapię. Wspieram w ten sposób rozwój dziecka pomagając mu przezwyciężyć niepokoje i lęki. Poza tym uwielbiam z dziećmi „muzykować” (śpiewać, tańczyć oraz grać na instrumentach muzycznych).

Ważne dokumenty

Licznik odwiedzin

2409187
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
1540
3581
18342
998879
60439
206422
2409187

Twoje IP: 54.167.243.214
2018-08-20 14:46
Początek strony
© 2010 - 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Niepubliczne Przedszkole "ISKIERKA", Wykonanie: BACKBONE Krzysztof Raczyński