Nasza Kadra:

mgr Bożenna Wójcik - nauczyciel wychowawca

Jestem nauczycielem dyplomowanym z długoletnią praktyką w przedszkolu i w szkole. Posiadam wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym o kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie wczesnoszkolne. W swojej długoletniej pracy pedagogicznej prowadziłam zajęcia teatralne i muzyczne, które dawały efekty i dzięki którym moi wychowankowie zdobywali nagrody na szczeblu gminy i powiatu. Posiadam zdolności manualne i plastyczne, a także ukończyłam kurs komputerowy i III stopień z języka angielskiego. Bardzo lubię swoją pracę, to jest mój drugi dom, a dzieci dają mi wiele radości i satysfakcji z wykonywanego zawodu jakim jest nauczyciel.

mgr Karolina Śmiech - nauczyciel wychowawca

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek: pedagogika, specjalność: opieka nad dzieckiem i pedagogika wczesnoszkolna, a także posiadam studia podyplomowe: Organizacja i zarządzanie oświatą. Posiadam siedmioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, jako wychowawca grupy, nauczyciel rytmiki i zajęć teatralnych. Ponadto pracowałam jako instruktor tańca towarzyskiego dla dzieci przedszkolnych. Posiadam umiejętności gry na organach oraz flecie, które wykorzystuję podczas pracy z dziećmi.

Podczas realizacji zajęć dydaktycznych staram się korzystać z wielu środków dydaktycznych urozmaicając tym samym wprowadzane metody nauczania. Zajęcia prowadzę z uwzględnieniem potrzeb rozwojowych podopiecznych z uznaniem ich prawa do indywidualności i rozwijania kreatywności. Do pracy z dziećmi staram się podchodzić w sposób ambitny i profesjonalny, bowiem wkładam w nią dużo serca i zaangażowania.

mgr Joanna Gałuszka - nauczyciel wychowawca

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek: pedagogika społeczno – opiekuńcza a także ukończyłam studia podyplomowe: Pedagogika przedszkolna z zarządzaniem oświatą. Jestem nauczycielem kontraktowym posiadającym wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z dziećmi jest moją pasją, a codzienny kontakt z wychowankami daje mi niezwykłą radość. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, a największą nagrodą jest dla mnie jego szczery uśmiech, który staram się osiągać każdego dnia.

Bardzo istotne dla mnie jest indywidualne, serdecznie i życzliwe podejście do dziecka, aby czuło się ono akceptowane i bezpieczne a poprzez zabawę i pracę twórczą rozwijało swój potencjał oraz zainteresowania. W pracy z dziećmi kładę duży nacisk na rozwój zdolności plastycznych. Moją pasją jest również literatura, i to zamiłowanie do książek staram się przekazywać dzieciom poprzez codzienne czytanie różnorodnych bajek. Wśród wielu metod, które stosuję w codziennej pracy z podopiecznymi, często wykorzystuję bajkoterapię. Wspieram w ten sposób rozwój dziecka pomagając mu przezwyciężyć niepokoje i lęki. Poza tym uwielbiam z dziećmi „muzykować” (śpiewać, tańczyć oraz grać na instrumentach muzycznych).

Wszystkich
206422

Twoje IP: 54.167.243.214
2018-08-20 14:46